بازگشت
  • انتخاب مشاور و زمان مشاوره

تمامی مشاوران، از برترین‌های ایران در حوزه تخصصی خود هستند. انتخاب مشاور با توجه به موضوع مشاوره شما توسط خودتان انجام گردیده است و با رضایت شخصی خود مراجع می باشد.

زمان های قابل امتخاب برای جلسات مشاوره از 24 ساعت قبل قابل دسترس می باشند و طول هر جلسه 45 دقیقه است.

 

  • ضبط جلسات

جلسات تصویری و آنلاین به طور کامل خصوصی بوده و هیچ ضبطی از طریق وبسایت، انجام نمی شود. همچنین ضبط مکالمات توسط مراجع یا مشاور نیز اکیداً ممنوع است.

 

  • موارد اضطراری

این وبسایت برای حل مسائل بسیار بحرانی به وجود نیامده است؛ لذا در شرایطی که تشخیص روانشناسان بر حاد بودن مشکل مراجع، باشد، مراجعه‌ حضوری و استفاده از سرویس‌های اورژانسی به مراجع  توصیه خواهد شد.

  • پرداخت

تمامی پرداخت‌ها باید حتما از طریق درگاه پرداخت سایت که از درگاه‌های امن بین المللی است، انجام شود؛ لذا سایت مسئولیتی در برابر وجوهی که به هر شکل دیگر پرداخت شده‌اند، نخواهد داشت.

 

  • کنسل کردن جلسه یا تغییر زمان آن

برای انتقال زمان جلسه به زمان دیگر، باید حتما تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه‌ مشاوره، این موضوع به مسئولان هماهنگی جلسات اطلاع داده شود. توجه داشته باشید که مبلغ پرداختی قابل بازگشت نبوده و با این کار تنها می‌توان زمان مشاوره‌ را تغییر داد.

تغییر زمان هر جلسه (با اطلاع رسانی پیش از ۴۸ ساعت) تنها دو بار ممکن است.

چنانچه تغییر زمان جلسه در فاصله کمتر از ۴۸ ساعت تا یک ساعت قبل از زمان مشاوره از سمت شما اطلاع رسانی شود، جلسه شما کنسل می شود و ۵۰٪ هزینه کسر می‌گردد.

در صورتی که تغییر زمان جلسه کمتر از یک ساعت از زمان جلسه اطلاع داده شود، جلسه شما کنسل و مبلغی عودت داده نمی‌شود.

در صورتی که به هر دلیل اعم از مشکل اتصال اینترنت در ایران یا پیدا شدن مشکل برای مشاور جلسه‌ مشاوره کنسل شود، مراجعه‌کننده می‌تواند بین دریافت وجه پرداختی و یا انتقال جلسه‌ مشاوره‌ خود به زمانی دیگر، یک راه را انتخاب کند.

بدیهی است که سایت مسئولیتی در برابر مشکلاتی که از سوی مراجعه‌کننده سبب کنسل شدن جلسه می‌شود، نخواهد داشت و درصورت مشکلات اینترنت از هر دو طرف، تاریخ جلسه برای 1 بار قابل انتقال می باشد

 

  • گزارش مشکل یا شکایت

در صورتی که از روند جلسات مشاوره رضایت نداشته یا شکایتی داشته باشید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی، پیام خود را به تیم پشتیبانی برسانید تا در اسرع وقت رسیدگی کرده و ترتیب اثر دهند.

موارد فوق بخشی از مهم‌ترین مطالبی است که لازم دانستیم راجع به قوانین مشاوره آنلاین با شما در میان بگذاریم. اگر سوالات بیشتری دارید که در این صفحه به پاسخ آن نرسیده‌اید، به این صفحه پرسش‌های متداول مراجعه کرده یا با کارشناسان از طریق راه‌های ارتباطی، تماس بگیرد.

تایید شما، به منزله آن می باشد که تمامی قوانین را پذیرفته اید و با رضایت شخصی خود، درخواست جلسه مشاوره داده اید. همچنین درستی اطلاعات گفته شده در جلسه توسط مراجع، به عهده وی می باشد

با تشکر از اعتماد شما

enemad-logo