حراج!

تست MBTI

آزمون شخصیت شناسی MBTI یک آزمون جامع و تخصصی است که در ابتدا با هدف شناخت شخصیت افراد در راستای تشخیص شغل مناسب آنها ایجاد شد و در ارتش آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.

140,000 تومان 84,000 تومان

توضیحات

آزمون شخصیت شناسی MBTI یک آزمون جامع و تخصصی است که در ابتدا با هدف شناخت شخصیت افراد در راستای تشخیص شغل مناسب آنها ایجاد شد و در ارتش آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.

این آزمون هم اکنون در سرا سر جهان به عنوان به روز ترین آزمون شناخت شخصیت و کمک به افراد در زمینه انتخاب رشته و شغل مورد استفاده قرار می گیرد.

ولی به دلیل بسیار جامع بودن این آزمون و اطلاعات بسیار دقیقی که ازفرد می دهد و در نتیجه می تواند پیش بینی رفتار را در بسیاری جهات انجام دهد، نتایج این تست در زمینه شناخت فردی و ارتباط بن فردی ومخصوصا مشاوره های قبل از ازدواج نیز انجام میگیرد.

در تحلیل نتایج این ، شخصیت فرد در 4 طیف مختلف تقسیم بندی می گردد.

برونگرایی (E) – درونگرایی (I)

حسی (S) – شهودی (N)

منطقی (T) – احساسی (F)

قضاوتی (J) – ادراکی (P)

 

چرا تست شخصیت MBTI  نسبت به تست های شخصیت دیگر متفاوت است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اولا آزمون MBTI  صرفا یک “تست” به معنای واقعی نیست!! پاسخ صحیح یا غلط وجود ندارد و یک نوع شخصیتی در آن بهتر از نوع دیگر نیست. هدف از این شاخص ارزیابی سلامت روان یا ارائه هر نوع تشخیص نیست. همچنین بر خلاف بسیاری از انواع دیگر ارزیابی های روانی، نتایج شما بر خلاف هیچ هنجاری مقایسه نمی شود. هدف این ابزار به جای بررسی نتایج در مقایسه با نتایج سایر افراد، ارائه اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت منحصر به فرد خود شماست.

 

روند اجرای تست MBTI با ما به چه صورت است؟

پس از ثبت نام از طریق این صفحه و پایان نام نویسی، همکاران ما طی 1 الی 4 روز آینده با شما تماس خواهند گرفت و پس از ارسال پرسشنامه برای شما، تحلیل و تفسیر آزمون شما بین 1 تا 3 روز بعد انجام خواهد گرفت و بعد با اعلام جلسه مشاوره، در روز مشاوره به شما مشاوره خصوصی داده خواهد شد.

 

با توجه به شرایط بیماری کرونا، جلسه مشاوره در واتس اپ و به صورت ویدئوکال (تماس تصویری) برگزار خواهد شد.

هنوز نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که درباره “تست MBTI” دیدگاه خود را می نویسید!