عدم شناخت از رفتارهای جنسیه شریک جنسی

بدون دیدگاه

عدم شناخت از رفتارهای جنسیه شریک جنسی

یکی از بزرگترین سوتفاهم های جنسی، عدم شناخت کامل از رفتار جنسی دوطرفست. به طور دقیق، هر فردی دارای سلایق، شخصیت و نقاط حساس بدنی خاص خود می باشد.
انسان به واسطه وراثت، محیط و اجتماع و تجربه به بعضی از رفتارها علایق و کشش و از بعضی چیزهای فراری است که میتواند در فرد دیگر کاملا معکوس باشد.
بهترین روش شناخت پارتنر خود، صحبت کردن و پرسش و پاسخ در زمانی به غیر از زمان رابطه جنسی است. صحبت کردن در عین این که باعث صمیمیت روانی میشود، باعث شناخت بهتر شما از یکدیگر و در نتیجه رابطه جنسی با کیفیتی بهتر میشود.
یکی از بزرگترین تفاوت های بین زنان و مردان در رابطه جنسی، مقدار زمان لازم برای به نقطه اوج رسیدن است. سرعت روند زنان بسیار زمان برتر از مردان است.
میل جنسی در زنان مانند غذایی روی آتش است که آرام آرام از گرما به داغی می رسد و روندی کند دارد اما میل جنسی در مردان مانند غذایی است که در ماکروویو قرار دارد و به سرعت داغ می شود. طبق همین نکته ممکن است روند رفتار جنسی شما تغییر کند
دانستن بقیه تفاوت ها و صفات منحصر به فرد شریک شما نیز به همین میزان تاثیرگذار است.

درصورت داشتن سوال از طریق پنل کاربری، ارسال ایمیل و یا به صورت کامنت سوال خود را مطرح کنید

نویسنده: هانیه وزیرپناه ارشد روانشناسی و متخصص در زمینه کوچینگ فردی و زنان

هانیه وزیرپناه

دانش آموخته مشاوره و روانشناسی تربیتی در دانشگاه علامه طباطبایی و اصفهان مشاور، معلم و سخنران، شروع کننده و پایه گذار تئاتر آموزشی روانشناسی در کشور، مدرس سبک زندگی و راهبری سبک زندگی، هنر درمانگر. به جهت حضور در مراکز مشاوره ای مختلف در سطح تهران، جهت دریافت وقت جلسه با شماره زیر تماس بگیرید تا زمان و ادرس مناسب در اختیارتان قرار گیرد 09015051025 و 09371876498

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.